Kaip įsigyti Bitcoin

Mes siūlome nuostabius sprendimus
Why choose Us?

Kodėl pasirinkti mus.Todėl, kad mes patikimi.

Mes esam pasiekiami ne tik intenetu, bet ir telefonu bei asmeniškai. Rengiam seminarus bei prezentacijas savo veikos kurią vygdome. Šiuo metu dirbam su UK bei Lietuvos kriptovaliutų entuziastais.

Why choose Us?

Mūsų misija.Garantuoti už savo prekės ženklą.

Musų patikimumas yra mūsų prekės ženklas. Blockchain ir kriptovaliutos yra dabarties, o ypač netolimos ateities atsiskaitymo valiuta, todėl mums labai svarbu patikimumas bei ilgalaikis bendravimas su savo klientais.

Why choose Us?

Ką mes darome.Padarome savo klientus laimingais.

Mūsų komandos profesionalumas, komunikabilumas, atsakingumas, nuoširdumas, atsižvelgimas į kiekvieno kliento idividualius poreikius ir pagalba – padaro musų klientus laimingais.

Lengva | Patogu | Paprasta.

Nereikia būti protingu kiniečiu, nei baigti mokslus, kad galėtumėte uždirbti iš Bitcoin ar kitų kriptovaliutų
Macbook
1.

Pagalvokite ko siekiate.

Norite investuoti į kaslyklą ir turėti pastovias pajamas? Ar tiesiog norite įsigyti kriptovaliutos, ją palaikyti ir parduoti su gan nemažu prieaugliu ir iš to pasidarant nemažai pelno?

2.

Pasitarkite su mumis.

Mes Jums patarsime, parodysime ir paaiškinsime realiais faktais ir praktika kiek iš ko galima uždirbti. O uždirbti iš to tikrai galima ir ganėtinai nelbogai!

3.

Judėkite sėkmės link.

Mūsų bei daugelio kitų pasaulio žmonių nuomone, kriptovaliutos pakeis dabartines valiutas bei pinigus. Todėl ir nelaukite ir užsiimkite kriptovaliutomis jau dabar – kas pirmi, tie laimės daugiausiai!

Pasaulinis kriptovaliutų kapitalas, iš kurio atsirado daug naujų milijonierių.

Pagrindinės kriptovaliutos ir jų vertė pasaulinėje rinkoje.

Su mūsų pagalba galite įsigyti bet kokių kriptovalitų, priklausomai nuo to kiek galit sau leisti investuoti į jas ir kiek norite iš to išgauti pelno.

Mūsų kasyklos - skirtingai nei dauguma internete reklamuojamų firmų, mes galime pasiūlyti įsigyti visokio tipo kasyklas įvairios kriptovaliutoms kasti. Svarbiausiai - mes nesiūlome prikti kasimo galią ar šiaip neužčiuopiamus kasimo rodiklius, mes siūlome realų produktą – įvairaus tipo kasyklas, kurios priklausytų Jums patiems.

Prisijunugus prie mūsų ir kasant kriptovaliutas mūsų baseline, Jūs turite galimybę mažiuaisiai 10 – 15% iškasti daugiau nei, kad kastumėte atskirai (vadinamas “Solo miner“). Taip pat mes nuo Jūsų pečių nuimtue visa aparatų priežiūros procedūrą, Jūs galėtumėte tik sekti tai, ką uždirbate kas dieną.

Tikriausiai didžiausias pliusas čia – iki 2019 m. sausio 1d., Jūs nemokate visiškai jokio mokesčio už laikymą savo kasyklos mūsų baseine, taip pat už pagalbą Jums sukuriant pinigines bei paskyras internete. Įsigyjant kasyklą pas mus, Jūs visa tai gaunate visiškai nemokamai!

Sužinokite daugiau →

Mūsų ICO.

Btcoin.lt kuria savo ICO, kur pateiksim visiškai unikalų verslo planą iš kurio Jūs galėsite labai pelningai užsidirbti ir kuris galbūt pakeis viso pasaulio kriptovaliutų bei paprastų pinigų atsiskaitymo sistemą. .

ICO projektas yra dar tik ruošiamas, taigi jo detalių dar atskleisti negalime. Kai bus pabaigtas ruošti projektas, mūsų klientai apie jį sužinos pirmieji, ir be abejo galės tapti jo dalis. Būsime kartu – pasieksim daug, tik reikia tikėti ir neabejoti tuo kuo tiki!

Nežinantiems apie ICO ir kas tai yra, per mūsų prezentacijas galėsime laisvai paaiškinti kas tai yra, kodėl tai yra daroma, kodėl apsimoka ar neapsimoka tapti ICO dalininku ar investuoti į skirtingus ICO. Mūsų komanda seka visas naujienas susijusias su kriptovaliutom, ICO bei Blockchain technologija, taigi mes pasiruošę Jums patarti ir padėti.

Sužiokite daugiau →
Norite prisijungti prie mūsų? Spauskite čia